SS | destek@abanozmedya.com | Trabzon loading

KÜLTÜR TURLARI

Ege Kıyıları Turu

Rezervasyon
Adınız Soyadınız
Telefon
E-Posta
Katılım Tarihi
Kişi Sayısı
Kültür Turları
Culture Tours
ثقافة جولات

EGE KIYILARI TURU

1.GÜN
TRABZON, İZMİR, ÇEŞME - ALAÇATI, KUŞADASI

Trabzon Havalimanı içhatlar terminalinde uçak saatimizden 2 saat evvelinde buluşup bilet bagaj işlemlerimizi tamamlayıp Trabzon'dan İzmir'e hareket ediyoruz. İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na varıp, valizlerimizi alıp terminal dışında grubumuza özel aracımıza yerleşip ÇEŞME / ALAÇATI ' ya hareket ediyoruz. Alaçatı’da serbest zamanımızın ardından KUŞADASI’na devam edip, Kuşadası'nda bizi konuk edecek otelimizdeki otelimize yerleşip otelimize varıp,biraz dinleniyoruz. Akşam yemeği ve geceleme.

2.GÜN
KUŞADASI, BODRUM

Kahvaltımızın ardından EFES ANTİK KENTİ' ni ve MERYEM ANA EVİ’ ni ziyaret edip Bodrum’a hareket ediyoruz, akşamüzeri  Bodrum’a varıp konaklayacağımız otele yerleşme, serbest  zaman. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

3.GÜN
BODRUM, AKYAKA, MARMARİS

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından harfeketle turumuza başlıyoruz. Bugün ki turumuzda GÖKOVA KÖRFEZİ ve GÖKOVA OVASI’nın (Kerme), AŞIKLAR YOLU 'nu takiben Ege'nin gizli cennetlerinden AKYAKA’ya varıyoruz. Tekneyle Gökova’nın koyları YEŞİL DENİZ, ZEYTİNLİ KOY, İNCE KUM, LACİVERT KOY, SEDİR ADASI,  Marcus Antonius’un Kleopatra için Mısır’dan gemiler ile kum getirerek yaptırdığı KLEOPATRA PLAJI’ nda verilen mola sonrası teknemize binerek Akyaka’ya geri dönüp AŞIKLAR YOLU' nu görüp Marmaris’teki otelimize hareket ediyoruz. Otelimize varıp, odalarımıza yerleşip otelimizde alacağımız güzel bir akşam yemeğinin ardından serbest zaman.Konaklama otelimizde.

4.GÜN
MARMARİS, DALYAN, KÖYCEĞİZ, FETHİYE, ÖLÜDENİZ

Sabah kahvaltımızın ardından hareketle  DALYAN KRAL MEZARLARI‘nı, CARETTA CARETTA’ların dünyaya geldiği İZTUZU PLAJI' nı görüp  Muhteşem koylara sahip Fethiye ÖLÜDENİZ’e hareket ediyoruz, birinci derecede doğal sit alanı olan LAGÜN’de serbest zamanın ardından otelimize hareket diyoruz, otelimize varıp, odalarımıza yerleşip toğun bir günün ardından dinleniyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

5.GÜN
ÖLÜDENİZ, KONYA, TRABZON

Otelimizde alacağımız sıkı bir kahvaltının ardından valizlerimizi aracımıza yerleştirip Trabzon için Fethiye/Ölüdeniz'den ayrılıyoruz. Yol güzergahımızda  yaklaşık 7 saatlik bir yolculuğun ardından Konya’ya varıp  şehir içindeki panoramik turumuzla birlikte gelipte ziyaret edilmeden dönülmeyecek olan HZ. MEVLANA TÜRBESİ ‘ni ziyaret edip Trabzon’a devam ediyoruz. Gün ve gece boyunca çeşitli molalarla yapacağımız yolculuğumuzu gecenin  geç  saatlerinde varacağımız Trabzon’da bir başka ULUTOUR TRAVEL gezimizde buluşmak üzere vedalaşarak gezimizi sonlandırıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler :

  • AO Ulusoy teknolojik otobüsleriyle Ulaşım hizmeti
  • Trabzon-İzmir Uçak Bileti
  • Tüm tur süreci boyunca profesyonel turist rehberliği,
  • 4 Yıldızlı Seçkin otellerde çift kişilik odalarda konaklamalar,
  • Konaklama sayısı kadar Kahvaltı ve akşam yemekleri
  • Zorunlu Mesleki Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler :

  • Tüm öğlen yemekleri,
  • Müze ve Ören yerleri giriş ücretleri,
  • Şahsi harcamalar,
  • Seyahat anında molalarda alınacak yiyecek ve içecekler